Polska organizacja PACT poszerza swoją współpracę z firmą Actina i od dziś marka staje się sponsorem tytularnym. PACT od dziś będzie się nazywać ACTINA PACT.

Organizacja prowadzona m.in. przez Marcina „padre” Kurzawskiego zaliczyła dość udany rok. W 2018 dywizja CS:GO osiągnęła szczytową formę zdobywając tytuł wicemistrza Polski, zaś zawodnicy Rainbow Six Siege podwyższyli poprzeczkę, stając się najlepszą ekipą na rodzimym podwórku. Właśnie takie sukcesy spowodowały, że współpraca PACT z Actiną wchodzi na kolejny poziom. Firma od dziś będzie sponsorem tytularnym, więc wszyscy zawodnicy organizacji będą reprezentować banderę ACTINA PACT.

Rozpoczęcie współpracy z ACTINA pozwoliło nam rozwinąć skrzydła jako organizacji. Dzięki niej mogliśmy pozyskać dwie kolejne drużyny, które skutecznie rywalizują w europejskich rozgrywkach ZULA (Proleague), Rainbow Six (Challenger). Jednym z głównych celów w 2019 roku jest utrzymanie tendencji wzrostowej we wszystkich drużynach i walka o najwyższe cele zarówno w Polsce jak i na świecie.
Nie zwalniamy tempa i intensywnie działamy nad wdrożeniem dywizji League of Legends oraz aktywacji kilku dużych i innowacyjnych projektów wspólnie z ACTINA. W tym momencie nie mogę zdradzać szczegółów, lecz obiecuję, że już niebawem będzie o nas jeszcze głośniej.

 – mówi Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

Krążą pogłoski, że drużynie League of Legends, którą zainteresowane jest ACTINA PACT, nie są obce polskie rozgrywki na najwyższym poziomie. Oznaczałoby to, że w organizacji powstałaby czwarta dywizja rywalizująca na wysokim szczeblu polskiego podwórka. ACTINA PACT stałoby się jedną z największych organizacji na rodzimego rynku.