Wasps e-Sport to zupełnie nowy projekt na polskiej scenie sportów elektronicznych. Jednak osoby, które znajdują się w zarządzie posiadają niemałe doświadczenie w tej branży. Dzięki temu bez problemu udało im się zakontraktować utalentowanych graczy Hearthstone.

 

Dywizja najpopularniejszej karcianki Blizzarda będzie się składała z trzech polskich zawodników. Są to Łukasz „Tuttek” Lipka, Damian „unskiller” Warzycha oraz Łukasz „Bloodlips” Pawlik. Mówiąc krótko, gracze, którzy w naszym kraju mogą pochwalić się popularnością.

 

Bez wątpienia największą gwiazdą w zespole jest Tuttek. Na swoim koncie posiada pierwsze miejsce zdobyte podczas Nju Winter Games 2015, a w wolnych chwilach prowadzi popularny stream. Obecnie jego poczynania możemy śledzić w GeForce Cup, gdzie radzi sobie naprawdę dobrze i wiele wskazuje na to, że awansuje do najlepszej ósemki turnieju. Pozostali gracze nie mogą pochwalić się aż takimi sukcesami. Jednak nie powinniśmy zapominać, że unskiller to srebrny medalista Gfinity Masters, które odbyło się w Londynie, a Bloodlips utrzymuje się w czołówce rankingu europejskiego.

 

Skład Wasps e-Sport:

  • Poland Łukasz „Tuttek” Lipka
  • Poland Damian „unskiller” Warzycha
  • Poland Łukasz „Bloodlips” Pawlik