Faza grupowa to już przeszłość. Pora przejść do playoffów, gdzie walka będzie jeszcze bardziej zacięta. W końcu w puli nagród turnieju PGL Tavern Tales znalazło się aż 25000 dolarów. Czy sięgnie po nie Polak – Mateusz „Dziany” Karwat?

 

Reprezentant noMercy do stolicy Rumunii poleciał w czwartek. Wczoraj rozegrał spotkania grupowe, które przeszedł gładko. Problemy sprawił mu tylko Simon „Crane333” Raunholst, z którym przegrał pojedynek. Na szczęście Polakowi starczyło punktów i dziś zobaczymy go w walce o kolejne rundy.

 

Dziany swój mecz rozegra o godzinie 15:00, a jego przeciwnikiem będzie Szwed – Jesper „Freakeh” Ericsson. Zawodnik SK Gaming posiada bardzo duże doświadczenie turniejowe. Brał udział w naprawdę sporej ilości turniejów, jednak nigdy nie wygrał nic znaczącego, a największy sukces jakim może się pochwalić to zwycięstwo na DreamHack Winter 2014: BYOC Tournament.

 

Miejmy nadzieję, że Dziany nie przestraszy się rywala i zaprezentuje się z naprawdę dobrej strony. Polak już zarobił 500 dolarów, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.