Półfinalista 2017 Hearthstone Championship Tour Spring Championship Neirea został nowym dywizji Hearthstone'a G2 Esports.

Dwa tygodnie po odejściu z Team Liquid Eugene „Neirea” Shumilin dołączył do jednej z najlepszych drużyn Hearthstone'a G2 Esports. Ukrainiec jest jednym z największych weteranów sceny i przez trzy lata w poprzednim zespole osiągnął wiele sukcesów. W 2015 zajął drugie miejsce w HWC Europe Road to BlizzCon, dzięki czemu zagrał na Mistrzostwach Świata 2015, gdzie odpadł w fazie grupowej. W 2016 jego największym osiągnięciem był ćwierćfinał World Electronic Sports Games, ale dopiero w tym roku pokazał, na co naprawdę go stać.

Neirea doprowadził drużynę Ukrainy do finału Hearthstone Global Games i bez problemu zakwalifikował się na dwa sezonowe mistrzostwa HCT. W zimowych odpadł w ćwierćfinale, ale trzy miesiące później w HCT Europe Spring Championship udało mu się dojść do najlepszej czwórki, co zapewniło mu awans na Mistrzostwa Świata 2017. Tym samym dołączył do elitarnego grona graczy, którym udało się awansować na MŚ dwukrotnie. Pozostałymi zawodnikami są JasonZhou, Purple, Kranich, Thjis i Kolento. W G2 Esports będzie miał okazję rozwinąć się jeszcze bardziej u boku Thijsa „Thijs” Molendijka, Dimę „Rdu” Radu i Jakuba „Lothar” Szygulskiego.