Już jutro podczas transmisji na kanale Jakuba „Lothara” Szygulskiego pojawią się specjalni goście oraz przygotowane dodatkowe atrakcje.

Na platformie Battle.net nareszcie pojawiła się możliwość płatności za pomocą pinów paysafecard. W związku z tym oraz z nowym dodatkiem do Hearthstone „Rise of the Shadows” na kanale Jakuba „lothara” Szygulskiego na platformie twitch.tv odbędzie się promocyjny stream.

Podczas specjalnej transmisji przede wszystkim Jakub omówi zmiany wprowadzone przez nowy dodatek oraz sprawdzi wprowadzone karty w akcji w pojedynkach jeden na jednego m.in. z zaproszonymi gwiazdami. Kogo możemy się spodziewać u Lothara? Na pewno pojawią się Thijs, RDU, Falcone, MKRR3 i Agravein. Nie zabraknie również otwierania pakietów, sesji treningowych oraz tzw. rozdawnictwa. Widzowie mogą liczyć na losowania pinów paysafecard, które będą mogli wydać na dowolne cele!

Transmisja rozpocznie się jutro o godzinie 12:00 i będzie trwała do późnego wieczora. Stream będzie prowadzony ze studia w Berlinie wraz z Freaks 4u Gaming. Dokładny harmonogram atrakcji zostanie wkrótce udostępniony.