Wczoraj w nocy ogłoszono finalną listę uczestników charytatywnego turnieju Hearthstone – illuminar Rescue Trophy. Dziesiątkę gwiazd polskiego Hearthstone oraz dwóch graczy, którzy zwyciężyli w otwartych kwalifikacjach połączono w pary, które zmierzą się ze sobą już 4 czerwca 2016 r w Warszawie.

Cały turniej organizowany przez illuminar Honor Gaming poprowadzi BlackFireIce. Reszta zawodników podzielona została na dwie grupy, w których znajdują się po trzy dwuosobowe drużyny:

Grupa A:

Grupa B:

W kwestii wyjaśnienia: otwarte kwalifikacje, których finał odbył się 30 maja 2016 r. wygrali: Shadet (po zwycięstwach 3:1 z Lukasztxx'em oraz 3:0 z Fafalem) oraz ZwawyRycerz (po zwycięstwach 3:1 ze Spamm3rem oraz 3:0 z Karmajem) – ci właśnie stworzyli ostatnią parę turniejową.

Całe wydarzenie rozpocznie się 4 czerwca 2016 r. o godzinie 12:00 w studio ipla.tv w Warszawie. Będzie relacjonowane na kanale Twitch.tv/blackfireice. Co na pewno również warto wspomnieć – największe gwiazdy polskiej sceny Hearthstone będą walczyły w parach, co jest wyjątkowo specyficznym systemem w Hearthstone, a cały przychód z turnieju zostanie przeznaczony na jeden z polskich domów dziecka.

Źródło: fanpage illuminar Honor Gaming