Po pełnym emocji starciu w finale ze swoim rodakiem, Zhymem, Felkeine wyszedł zwycięsko z wynikiem 3-1. Końcowym pojedynkiem był mirror match-up talii typu highlander mage.

Felkeine w piorunującym stylu wyszedł ze swoim grupy play-offów z wynikiem 2-0. Już tam pokonał swojego rywala z finałów, Zhyma, z wynikiem 2-0. Jego przeciwnikiem w pojedynku zwycięzców był Brytyjczyk DeadDraw. Swojego sąsiada z drugiej strony morza Francuz również pokonał w pewnym stylu, osiągając wynik 2-0.

W półfinale format rozgrywek zmieniał się z serii best of three na best of five. Tam przyszło mu się zmierzyć z zajmującym drugie miejsce w grupie A Magoho, również reprezentantem Francji. Rodak sprawił ewentualnemu mistrzowi trochę kłopotów, pokonując Felkeina w jednej grze w serii. Reszta starć jednak należała do triumfatora turnieju, który skończył półfinał z wynikiem 3-1.

Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek finałowy. Oboje zawodnicy przygotowali do Seulu talie magów, dlatego też ostatnie w Korei starcie było mirror match-upem. RNG sprzyjało jednak Felkeine'owi, który wybrnął ze starcia zwycięsko. Członek zespołu Solary zgarnął dzięki temu pulę ponad osiemdziesięciu ośmiu tysięcy dolarów amerykańskich.