ESPORT NOW 2016 to nie tylko wydarzenie miłośników Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Z myślą o Was, czyli graczach HearthStone postanowiliśmy wraz z ASUS Republic of Games stworzyć strefę turniejową specjalnie dla Was!


Sześćdziesiąt cztery sloty, czyli turniej ESPORT NOW ROG Tournament dla odwiedzających naszą imprezę! Będziecie mogli zmierzyć się z kolegą, koleżanką i każdym kto odważy się stanąć do walki o wspaniałe nagrody.

Najlepszy z najlepszych otrzyma specjalny zestaw mobilny gracza od Republiki Graczy – złożony z plecaka ROG Nomad, myszy ROG GX1000, podkładki ROG GM50 oraz klawiatury i słuchawek Cerberus, aby być jeszcze lepszym! Drugi w kolejności zdobędzie mysz ROG GX1000, podkładkę GM50 oraz klawiaturę Cerberus. Brzmi kusząco?

_MJ07905

Jeżeli to Was nie przekonuje to z pewnością zrobi to sztab naszych gwiazd, czyli Bonkol, który niedawno miał debiut na kanale ESPORT NOW na platformie Twitch.tv, soushibo mający zdjęcie z sajem (albo saju z nim), Madlencia i Margaret, jedne z najlepszych cosplayerek w Polsce!
Podczas gdy dziewczyny chętnie zamienią z Wami kilka słów chłopacy skomentują rozgrywki, które rozpoczną się w sobotę 28.05 o godzinie 11:30, a zakończą w niedzielę finałami od 15:00. Finał zobaczymy online!

_MJ06988

Zapisy na turniej będą w sobotę podczas eventu, a na zapisy macie tylko półtora godziny (od 10:00 do 11:30) także nie dajcie się wyprzedzić. W końcu czekają na Was nagrody i towarzystwo jakiego nie spotkacie nigdzie indziej. Jednak jeśli nie uda się Wam zapisać to nie martwcie się. Będzie na Was czekać strefa Free To Play oraz liczne atrakcje, w tym gadżety ROG i smartfon ZenFone 2. Zasiąść przed świetnym sprzętem ROG i to w centrum wielkiego esportowego wydarzenia to nie lada gratka, także liczymy na Waszą obecność.


header

Więcej informacji: https://esportnow.pl/2016/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1730980510470007/
Bilety: www.esportnow2016.evenea.pl