Po czterech latach współpracy i reprezentowania Team Liquid jako profesjonalny gracz, a także streamer, David „dog” Caero odchodzi z organizacji.

Ostatnim turniejem w którym Dog zagrał w barwach Team Liquid, był pierwszy sezon GrandMasters 2019 w regionie amerykańskim, który odbywał się w Lipcu. David, po dość płynnym wyjściu z grupy B z pierwszej pozycji, odpadł w ćwierćfinale z zawodnikiem Tempo Storm, Ryanem „Purple” Murphy-Rootem.

Miesiąc wcześniej, Dog królował w Las Vegas podczas finałów Masters Tour 2019. Niepewnie wyszedł ze swojej grupy w Nevadzie, ale w fazie pucharowej, w dobrym stylu pokonał swoich oponentów, wygrywając dzięki temu lekko ponad sto tysięcy dolarów amerykańskich. Warto wspomnieć, że do Las Vegas przyleciało 286 zawodników z całego świata, żeby rywalizować o część puli nagród, która łącznie wynosiła pięćset tysięcy dolarów.

Dog będzie kontynuował streamowanie i tworzenie różnego typu materiałów, na razie nie znane są jednak żadne konkrety. Kto wie, może zostanie w pełni streamerem Teamfight Tactics?