Od kilku dni na profilu Illuminar Honor Gaming na Facebooku udostępnionych zostało kilka podpowiedzi na temat nowych zawodników tej organizacji.  Dziś zostało potwierdzone, że będą to A83650, Dziany i Izual.

Wszyscy trzej reprezentowali wcześniej Hearthstone'ową dywizję noMERCY. Po rozstaniu się z poprzednią drużyną nie musieli jednak długo czekać i już w przyszłym tygodniu w barwach  Illuminar Honor Gaming będą walczyć o zwycięstwo w DH Valencia. Do Hiszpanii poleci również Bartłomiej “Ikealyou” Zawadzki, a całe rozgrywki komentować będzie Cezary “BlackFireIce” Cholewski. Obaj również są członkami IHG.

Kacper „A83650” Kwieciński wielokrotnie wygrywał turnieje online i równie często kończył rozgrywki rankingowe na wysokich lokatach zarówno na serwerze europejskim, jak i amerykańskim. Tomasz “Izual” Oleszczyk w 2015 wystąpił między innymi na ESL Hearthstone Legendary Series 2015 w Katowicach, a ostatnio zwyciężył na x-kom CLASH! w Częstochowie. Mateusz “DzianyDruid” Karwat jest najbardziej utytułowanym graczem z tej trójki. Turniej SeatStory Cup 3 zakończył w najlepszej szesnastce, w lutym w prestiżowym PGL Tavern Tales Spring odpadł dopiero w półfinale, a w pierwszym sezonie ligi FEC tylko Mikfil okazał się lepszy.