Roccat Games Tournament odbywający się w ubiegły weekend w Gdańsku, a dokładniej turniej CS:GO wygrywa ekipa z Gangu Imdonello, w którym zagrał m.in. Mateusz „insajd” Mikulski.

W finale zmierzyli się ze sobą kojarzeni zawodnicy z Klanu na Lan i Gangu Imdonello, którzy od początku niedzielnego dnia byli uznawani przez wszystkich zgromadzonych właśnie jako Ci, co zawalczą o pierwsze miejsce. Klan na Lan był w bardzo dobrej formie i nie dał sobie pozwolić na porażkę nawet o 8:00 rano w ostatni dzień tygodnia. Bardzo dobrze poradzili sobie z przeciwnikami, a finalnie stanęli łeb w łeb z Gangiem Indonello, które również pokazało pazura. Insajd i jego ekipa mimo wszystko okazała się lepsza, chociaż chyba każdy z obecnych i oglądających zmagania między chłopakami przyzna, że to była bardzo wyrównana walka.

Za zdobycie pierwszego miejsca dostali 5x Roccat Kova ROC-11-502, TP-Link Archer C7 i bon o wartości 300 zł do x-kom od Ateny, a poza tym niesamowitą dozę zabawy, którą pokazał w szczególności Luz nie bojący się grać przez sporą część meczu z shotgunem. 😉

Za drugie miejsce chłopakom z Klanu na Lan należało się 5x Roccat Kiro ROC-11-320, TP-Link powerline TP-PA4020 KIT, natomiast za trzecie ekipie Top5.Go 5x Roccat Taito Control ROC-13-170, TP-Link powerbank PB50.