Przed nami kolejna transmisja w ramach Find Your Next Game, a wraz z nią oczywiście świeżynka – rozgrywka z gry War Mongrels, czyli polskich komandosów!

Już w najbliższą sobotę o 14:00 odpalony zostanie kolejny stream w ramach akcji Find Your Next Game. Tym razem na tapet zostanie wzięta gra War Mongrels, czyli polską produkcja osadzona w realiach II wojny światowej, która nasuwa oczywiste skojarzenia z kultową serią Commandos.

Po długim i konkretnym pokazie remake’u Mafii, który odbył się w minioną środę, postanowiono, że kolejny stream w ramach tej inicjatywy FYNG zadedykować grze z rodzimego podwórka. Będzie to War Mongrels, czyli nowa produkcja budzącego sporo kontrowersji studia Destructive Creations. War Mongrels nazywani są przez niektórych „polskimi komandosami”, przez wiele mechanik łączących obydwa tytuły. Jeżeli jesteście fanami starej strategi, z pewnością nie może Was zabraknąć na najbliższej tranmisji.

Ekipa TVGRYplus jako jedna z nielicznych miała okazję zagrać w ów tytuł. W najbliższą sobotę, wprost ze studia Fantasyexpo, zaprezentują Wam zapis z rozgrywki abyście mogli przekonać się sami jak zapowiada się ten tytuł. Gośćmi w sobotnie przedpołudnie będzie dwóch projektantów pracujących nad grą: Jakub Stychno oraz Oskar Maleszko. Podczas tego spotkania porozmawiamy sobie o wszystkich aspektach tytułu, m.in. o odwołującej się do prawdziwych wydarzeń fabule, która ma być bardzo mocnym jego punktem. Odpowiemy też na Wasze pytania, które będzie można zadawać za pośrednictwem czatu.