Kolejny przystanek roztańczonej trasy Virtual Dancer, która rozpoczęła się 10 października w Warszawie zawita do toruńskiej galerii Atrium Copernicus. W dniach 7-12 listopada na przybyłych gości będzie czekać moc tanecznych atrakcji i niespodzianek, a także spotkania z influencerami znanymi z TikTok’a – Marią Jeleniewską, Wiciem i wieloma innymi. 

Tegoroczna jesień w galeriach handlowych Atrium jest radosna i roztańczona. Wszystko za sprawą trasy Virtual Dancer by Jogobella. Głównym celem cyklu wydarzeń jest zapewnienie zarówno młodszym odbiorcom, jak i całym rodzinom przestrzeni do wspólnego aktywnego spędzenia czasu w ramach rywalizacji w grze Just Dance – ta możliwa jest zarówno online jak i offline.

Od poniedziałku do soboty, w dniach 7-12 listopada  w godzinach otwarcia galerii handlowej Atrium Copernicus (10:00-20:00) będą dla odwiedzających przygotowane liczne wyzwania w grze Just Dance, w których będzie można wygrać nagrody pieniężne lub bony towarowe wartości 50 lub 100 PLN. W sobotę 12 listopada  odbędzie się finał toruńskiego przystanku Virtual Dancer powered by Jogobella, w którym zaplanowano dodatkowe atrakcje – oprócz wyzwań i konkursów w grze Just Dance na odwiedzających będą czekać influencerzy znani z TikTok’a – Maria Jeleniewska, Wiciu i wielu innych. Podczas sesji Q&A oraz meet & greet będzie można porozmawiać z twórcami, zbić piąteczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim zatańczyć z nimi w duetach!

Dodatkową atrakcją i elementem rywalizacji są mistrzostwa, które potęgują element grywalizacji, odbywające się w dwóch etapach:

  • MISTRZOSTWA MIAST. Eliminacje offline odbędą się w 5 miastach Polski – Warszawie (dwa wydarzenia), Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Przyjdź do Galerii Dominikańskiej w dniach 24-29 października i odwiedź strefę Virtual Dancer. Zmierz się w tanecznej rywalizacji, a najlepsi tancerze otrzymają nagrody i zostaną zaproszeni na weekendowe rywalizacje z TikTokowymi influencerami.
  • MISTRZOSTWA POLSKI. W rywalizacji online udział może wziąć każdy. Wygrywa ten kto zdobędzie największą ilość polubień na TikToku. Zagraj i zdobądź tytuł Mistrza Polski Virtual Dancer!

Śledź Virtual Dancer w social mediach i bądź na bieżąco

Więcej szczegółowych informacji odnośnie każdego z przystanków będzie można znaleźć na kanałach SM dedykowanych wydarzeniu:

Przystanki trasy Virtual Dancer by Jogobella zaplanowane są według następującego harmonogramu:

  • 10-15 października – Warszawa, Atrium Reduta
  • 24-29 października – Wrocław, Galeria Dominikańska
  • 7-12 listopada – Toruń, Atrium Copernicus
  • 14-19 listopada – Bydgoszcz, Focus
  • 21-26 listopada – Szczecin, Atrium Molo
  • 5-10 grudnia – Warszawa, Atrium Targówek

Partnerem tytularnym wydarzenia jest marka Jogobella, która w ramach partnerstwa stworzyła również, we współpracy z twórcami specjalny filtr na TikTok. Partnerem strategicznym Virtual Dancer 2022 Powered by Jogobella jest Ubisoft, producent gry Just Dance, a partnerami medialnymi wydarzenia zostali Radio ESKA, serwis parentingowy Familie.pl oraz CD-Action wraz z CD-Action Family. Organizatorem całej trasy Virtual Dancer jest agencja GAM3RS_X, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji formatów łączących marki z gamingiem. W portfolio agencji znajdują się między innymi takie realizacje jak Festiwal Gier Komputerowych Meet at Rift w Łodzi, Game Garage Playoffs dla marki CCC oraz wiele realizacji w obszarze esportu – polskojęzyczne transmisje najważniejszych turniejów rangi Major czy BLAST.