Jeden z najpopularniejszych tytułów ostatnich tygodni doczekał się zapowiedzi drugiego sezonu. Fall Guys otrzyma aktualizację już w październiku.

Fall Guys: Ultimate Knockout przebojem wdarło się na listy najpopularniejszych gier na świecie. Na Steamie sprzedano już 7.000.000 milionów kopii, zaś na Playstation 4 tytuł ten stał się najpopularniejszą grą usługi PS Plus. Obecnie na platformie Valve, Fall Guys przebiło popularnością GTA V, o czym może świadczyć większa średnia liczba graczy. Produkcja stworzona przez Mediatonic jest równie chętnie oglądana – w ciągu ostatniego miesiąca była drugim najchętniej oglądanym tytułem, zaraz po League of Legends.

Tak ogromny sukces musiał pociągnąć za sobą odzew twórców, którzy postanowili kuć żelazo póki gorące. Zapowiedziano, że w październiku Fall Guys: Ultimate Knockout otrzyma sporą aktualizację nazwaną drugim sezonem. Tematem przewodnim będzie średniowiecze, a nowe mapy przypominać będą np. zamki ze zwodzonymi mostami, lub zamknięte mury. Co ciekawe dodane zostaną przedmioty, które będą mogły być przesuwane przez nasze ulubionych żelkowych bohaterów.

W tematyce średniowiecza będą mieścić się też kostiumy, wszak zobaczymy smoki, rycerzy, magów, krasnoludów… czego dusza zapragnie! To co zostało zapowiedziane, możecie obejrzeć w poniższym krótkim trailerze: