Amazon nareszcie wprowadza pełnoprawną usługę Prime w Polsce. O dziwo jest to dobra wiadomość dla graczy, bo mogą taniej zdobywać dodatki z Prime Gaming!

Twitch od kilku lat dba o swoich widzów poszerzając swoje współprace w ramach usługi Prime Gaming, dzięki której można zdobyć przedmioty kosmetyczne do wielu gier. Oprócz skórek i dodatków Twitch rozdaje również same gry, a na obecną chwilę można zdobyć bestsellerową grę Ghostrunner produkcji polskiego studia One More Level.

Dotychczas gracze musieli płacić około 25 złotych miesięcznie aby otrzymać dostęp do Prime Gaming. Jednak po wprowadzeniu pełnoprawnej usługi Prime w Polsce widzowie Twitcha mogą wykupić subskrypcję za 50 złotych na cały rok! Oto co zyskują:

  • Darmową i szybką dostawę zakupów z amazon.pl
  • Dostęp do platformy streamingowej Prime Video
  • Darmową comiesięczną subskrypcję na Twitchu przez rok
  • Zawartości Prime Gaming (nagrody oraz gry)
  • Dostęp do wyjątkowych okazji Prime Day

Co należy zrobić? Na stronie www.amazon.pl/prime/ wykupić Amazon Prime, a następnie połączyć swoje konto Amazon z kontem Twitch pod adresem gaming.amazon.com/home. Osoby, które dotychczas miały zakupioną miesięczną subskrypcję, może anulować dotychczasowy plan na stronie www.primevideo.com w zakładce Konto i Ustawienia.