Oficjalnie ruszyły beta testy nowej odsłony gry Overwatch. Każdy może otrzymać do nich dostęp za pomocą Twitch Dropów.

Pierwsza część gry Overwatch pojawiła się w 2016 roku i przez ostatnie lata zręcznościowy shooter, podobnie jak inne produkcje Blizzarda, stał się wręcz kultowy. Po ośmiu latach fani gry doczekali się jej kontynuacji, wszak 26 kwietnia wystartowały zamknięte testy „dwójki”, zapowiedzianej jeszcze w 2019 roku. Beta potrwa do 17 maja, więc może być idealnym sposobem na spędzenie nadchodzącej majówki.

Jak otrzymać dostęp do bety? Można się do niej zgłosić pod tym adresem i czekać na łut szczęścia. Jednak zgodnie z przysłowiem, że szczęściu trzeba pomagać, może spróbować z alternatywnego sposobu przygotowanego przez Blizzard oraz Twitch. W nocy z 27 kwietnia na 28 kwietnia, w godzinach 19:00 – 03:00, wybrane grono streamerów będzie transmitować rozgrywkę z nowej odsłony gry. Widzowie, którzy obejrzą przynajmniej 4 godziny streama będą mogli otrzymać Twitch Dropa w postaci dostępu do testów Overwatch 2.

Ważną kwestią jest fakt, aby oglądać twórców z oficjalnej listy Blizzarda, bo nie u wszystkich streamerów będą dostepne dropy. Spis znajduje się tutaj na samym dole strony. Należy również połączyć swoje konto Twitch z platformą Battle.net.

My możemy Wam zdradzić, że dostęp do gry już otrzymaliśmy i w najbliższych dniach możecie spodziewać się oceny obecnego stanu rozgrywki w formie PvP. Do zobaczenia na serwerach!