Kilkudziesięciu streamerów spotka się na jednym serwerze walcząc o 10.000 złotych w wyzwaniu Doritos featuring Fall Guys.

29 października odbędzie się wydarzenie Doritos featuring Fall Guys. Ponad pięćdziesięciu streamerów spotka się na serwerze tytułowego Fall Guys, aby zmierzyć się ze sobą w trybie Survival. Uczestnicy będą walczyć o 10.000 złotych, rozgrywając dziesięć meczów i zwycięzca każdego z nich wzbogaci się o 1.000 złotych. Oto jak wygląda lista uczestników:LukiSteve
vysotzky
mlodziutki7
Anterias
adamcy_
Miszel
kasia_22
Slayproxx
Eyshi_
Allterka
Kasix
xNzq
vvarion
Magvayerritolivee
Malmaa
szysszka_
GoodGame_League
Tokiox_
CresiiK
ikusiaa
Yuna
k4rolinv_
Nester
Popo
wujabudyn
Kaseko
MerylsNEEXcsgo
exhiie
inet_saju
Navcia
tyrisftw
remsua
Takuu_
xToM223
mlooda_
olcziiix
mrs_honey
STOMPcsgo
MatekRybsonLoL_
MokrySuchar
Aki_997
Silv4n
mrnpl
Shaaay
xspeedyq
Testree
Pelcu
kiissa
RandomBruceTV
Ortis
srokaaa_Fall Guys to bezpłatna, międzyplatformowa gra MMO party royale dostępna w kliencie Epic Games, w której wraz z innymi uczestnikami gracze rywalizują w kolejnych rundach absurdalnego i pełnego chaosu toru przeszkód, aż pozostanie tylko jeden zwycięzca.

Turniej rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00. Wśród gwiazd znajdują się między innymi członkowie Xayoo Industries, którzy wielokrotnie dominowali wydarzenia organizowane przez GG League w ostatnim czasie – BITWA ROBALI #1 oraz ABYSS2V2.Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na kanale wybranego twórcy oraz https://www.twitch.tv/goodgame_league.