PLE postanowiło otworzyć się na dwa nowe tytuły. Szczególnie zadowoleni powinni być fani szybkiej jazdy oraz piłki nożnej.

Piłka nożna jest sportem, który kojarzy raczej każdy. Stąd też gry związane z tą dyscypliną są piekielnie popularne. Jednym z najsłynniejszych tego typu dzieł jest Pro Evolution Soccer od japońskiego dewelopera KONAMI. PLE wchodząc w świat tej produkcji, postanowiło dać szansę dosłownie każdemu. Do turnieju będzie się można dostać poprzez otwarte kwalifikacje. Ośmiu najlepszych zawodników powalczy między sobą o pulę nagród w wysokości 5,000 złotych.  Zwycięzca oprócz nagrody finansowej otrzyma zaproszenie na udział w finałach kwalifikacji do reprezentacji Polski, po których poznamy pełny skład kadry w sezonie 20/21.

Fani motoryzacji oraz wysokich prędkości również znajdą coś dla siebie. W planach jest PLE.GG F1 Cup, który wyłoni najlepszego kierowcę bolidu w naszym kraju. Zwycięzcę poznamy po 12 wirtualnych wyścigach, a o nasze dobre wrażenia zadba realizm oraz trójwymiarowa oprawa. Nie zabraknie również komentatorów, którzy dogłębnie przeanalizują każdy tor, a także zapewnią dawkę historycznej wiedzy wyścigowej, uwzględnią anegdoty i smaczki świata FORMUŁY 1.