Imane „Pokimane” Anys przedłużyła swój kontrakt z Twitchem. Streamerka potwierdziła zarazem, że otrzymała konkurencyjne propozycje od innych platform.

Od pewnego czasu przyszłość Pokimane stała pod znakiem zapytania. Przez kilka tygodni streamerka negocjowała przedłużenie swojego kontaktu z Twitchem, lecz w tle pojawiały się także spekulacje odnośnie ewentualnego przejścia Imane na YouTube’a. Dziś 25-latka rozwiała jednak wszelkie wątpliwości i poinformowała o odnowieniu swojej umowy z platformą streamingową Amazonu, na której od długiego czasu pozostaje jedną z najpopularniejszych twórczyń.

Pokimane swoją karierę streamerską rozpoczęła już w 2013 roku. Przez następne lata Anys konsekwentnie budowała swoją społeczność i teraz może o sobie powiedzieć, jako o jednej z największych influencerek na świecie. Kanał 25-latki na Twitchu śledzi blisko dziewięć milionów osób, a jej Live’y oglądają dziesiątki tysięcy osób. Imane potwierdziła, że otrzymała propozycję od platformy YouTube, lecz zdecydowała się pozostać na Twitchu przede wszystkim ze względu na lepszą interakcję z czatem.

Po odnowieniu kontraktu z Twitchem Pokimane postanowiła zorganizować dla swoich fanów Giweway, podczas którego do wygrania jest Tesla Model Y o wartość około 300 tysięcy złotych.