Polska Liga Esportowa poinformowała o nowym projekcie – esportowym podcaście „Inny Świat” prowadzonym przez Izaka oraz Macieja Iwańskiego.

Oficjalnie ogłoszono, że Piotr „Izak” Skowyrski oraz Maciej Iwański zostali prowadzącymi nowego podcastu „Inny Świat”. Za projekt odpowiada Polska Liga Esportowa, która poinformowała o powstaniu nowego programu w niedzielne popołudnie. Na ten moment nie jest znana data emisji pierwszego odcinka, lecz zapowiedziano pojawienie się gościa, więc rozmowa nie będzie polegać wyłącznie na dialogu wcześniej wspomnianej dwójki.

Piotr „Izak” Skowyrski oraz Maciej Iwański to duet, który może być doskonale znany fanom… piłki nożnej. Panowie wspólnie komentowali mecze towarzyszące Euro 2016 oraz spotkania podczas Mistrzostw Świata 2018. Alternatywny duet komentatorski cieszył się tak dużą popularnością, że serwery streamingowe TVP nie wytrzymały obciążenia spowodowanego ruchem.

Niestety nie ujawniono tak naprawdę żadnych szczegółów dotyczących projektu. Nie jest znana częstotliwość wypuszczania odcinków, planowani gości, czy nawet… platforma, na której będzie można te rozmowy wysłuchać. Na tak ważne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.