Gra o wyścigu słodkich żelków doczekała się bardzo ważnej aktualizacji – gracze na komputerach osobistych nareszcie będą mogli cieszyć się z rozgrywki bez oszustów.

Fall Guys to zdecydowanie najsłodsze battle royale jaki znajdziecie na rynku. Swoją oryginalnością zdobył masę fanów, przez co wspiął się na szczyty list popularności niemalże na wszystkich platformach, na których wydano tę grę. Można jednak powiedzieć, że Fall Guys padało ofiarą własnego sukcesu. W hordach uczciwych graczy znaleźli się również tacy, którzy ochoczo sięgają po programy wspomagające ich umiejętności – mówiąc krótko cheaterów.

Przez to twórcy zostali zmuszeni zaaplikować antycheata, który upora się z nieuczciwymi graczami. Mediatonic zdecydowało się skorzystać z pomocy Easy Anti-Cheat, czyli programu znanego np. z Fortnite czy Apex Legends. Od dziś ilość cheaterów powinna znacząco zmaleć.

Oprócz tego zaszły zmiany w samej rozgrywce. Wprowadzono kilka pomniejszych zmian na mapach, poprawiono stabilność gry oraz błędy w trybie obserwatora. Największą zmianą jest dodanie wielkiego młota (Big Yeetus), który może losowo pojawiać się na wszystkich planszach. Gracze PC-owi mogą ucieszyć się z dodania małej funkcjonalności – umożliwiono przypisywanie akcji do dodatkowych klawiszy myszek.