Dzisiejszego popołudnia rozpocznie się kolejna edycja Twitch Rivals w Warzone, w której zobaczymy dwie rodzime drużyny.

Piotr „izak” Skowyrski oraz Jerzy Janowicz wystąpią dziś w turnieju Twitch Rivals World Series of Warzone, z łączną pulą nagród równą $300.000. Dwie polskie drużyny jeszcze dzisiejszego popołudnia przystąpią do rywalizacji.

Dzisiejszego wieczora odbędą się dwie konkurencje. Pierwszy turniej będzie to klasyczna rywalizacja drużynowa, w której do wygrania będzie $200.000, a zwycięski skład wzbogaci się aż o $50.000. Polscy kibice będą mogli kibicować dwóm drużynom. Pierwsza to skład Piotra „izaka” Skowyrskiego, który zagra Marcinem „Rocketem” Stasiakiem oraz byłym reprezentantem Izako Boars – Mateuszem „MOORPHEUSEM” Ludwigiem. Natomiast w drugiej wystąpi Jerzy Janowicz wraz z Piotrem „Miniuwą” Bronszkiewiczem i HORRID OZZIM.

Drugą konkurencją, w bardziej kameralnym gronie, będzie rywalizacja kapitanów walczących o $100.000. Wśród grona grającego o tę pulę znaleźli się zawodnicy z Cloud9, Natus Vincere czy Teamu Vitality.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Zmagania będzie można oglądać na oficjalnym kanale Twitch Rivals oraz na kanałach twórców.