Najdłużej działająca firma bukmacherska w Polsce, Fortuna, oraz najszybciej rozwijający się portal internetowy dotyczący esportu, ESPORT NOW, rozpoczynają współpracę.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. to najdłużej działająca firma oferująca zakłady bukmacherskie w Polsce. W ich ofercie znaleźć możecie m.in. europejskie, koreańskie czy amerykańskie rozgrywki League of Legends, a także najważniejsze turnieje Counter-Strike: Global Offensive. Już teraz możecie wytypować zwycięzców DreamHack Las Vegas, a także najbliższe spotkania najważniejszych światowych lig najpopularniejszej gry MOBA na świecie.

Dzięki współpracy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. i ESPORT NOW na naszym portalu pojawią się rzetelne analizy spotkań, które pozwolą przybliżyć wam szanse poszczególnych drużyn w najważniejszych starciach. Już od tego tygodnia śledzić możecie komentarze do spotkań EU LCS, które pozwolą wam na lepszą ocenę szans zespołów na wygraną w trakcie piątej kolejki.

– Portal EsportNow.pl to najjaśniejszy punkt na mapie e-sportu w Polsce. Dzięki swojej aktywności i prawidłowej ścieżce rozwoju cieszy się znaczącą renomą i uznaniem wśród polskiej społeczności eSportowej.  –  mówi Bartłomiej Płoskonka, Online Marketing Manager w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.  –  Zdajemy sobie sprawę, że eSport to przyszłość, dlatego Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o. o. już teraz chce mocno zaangażować się w działania z tym związane. Dostrzegamy to jak wierną i aktywną publikę gromadzi ta dyscyplina, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Fortuna pragnie dołożyć od siebie kolejną cegiełkę w budowaniu wielkiej społeczności eSportowej w Polsce i wierzymy, że bliska współpraca z portalem EsportNow.pl pozwoli na ustanowienie mocnego fundamentu pod przyszłe aktywności.

– Rozpoczęcie współpracy z Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o pozwoli nam na dostarczenie nowych treści dla naszych czytelników oraz przyczyni się do prężnego rozwoju serwisu. Wierzę, że Fortuna przyczyni się do rozwoju eSportu w Polsce.  – mówi Krzysztof Skoczylas, Redaktor Naczelny portalu ESPORT NOW.