Fortnite ogłosił dzisiaj partnerstwo z MrBeastem, którego kanał ma najwięcej subskrypcji wśród indywidualnych użytkowników YouTube na świecie.

Dzięki rozpoczętej współpracy, gracze Fortnite mogą wziąć udział w „Wyzwaniu ekstremalnego przetrwania MrBeasta”. Challenge będzie dostępny w grze od 13 do 17 grudnia 2022 roku, a zwycięzcą zostanie osoba z najwyższym wynikiem na koniec wyzwania. Dla mistrza czeka piorunująca nagroda w postaci okrągłego miliona dolarów. Co trzeba wiedzieć na temat Wyzwania?

Przede wszystkim, na wyspę z wyzwaniem można będzie przejść z ekranu Odkryć oraz wpisując kod wyspy 7990-6907-8565. Do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic  na poziomie 15 lub wyższym z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (swój poziom konta w Fortnite sprawdzicie w zakładce „Kariera”). Więcej szczegółów oraz wymagania dotyczące uczestnictwa znajdziecie w oficjalnym regulaminie.

Dla najlepszego gracza w wyzwaniu przygotowano okrągły milion dolarów, zaś dla sto tysięcy osób z najwyższym wynikiem otrzyma unikalną parasolkę MrBeasta. Ponadto za ukończenie pierwszych dwóch zadań, gracze mogą liczyć na ekran ładowania i graffiti. Wraz z rozpoczęciem współpracy, do Fortnite trafiły również nowe skórki wzorowane na wizerunku popularnego YouTubera.