Marka Grześki wraz z agencją WE!RE Fantasy umili polskim graczom wakacje. Właśnie zapowiedziano serię turniejów Grześki Cup z pulą nagród 18 tysięcy złotych.

Pierwsze kwalifikacje do turnieju z serii Grześki Cup ruszyły już dziś. Sloty w eliminacjach zapełniły się w mgnieniu oka, albowiem już w przeciągu godziny chęć wzięcia udziału w rozgrywkach wyraziło tysiąc graczy. Wśród jego uczestników nie zabraknie także dobrze znanych osobowości ze sceny Fortnite i to zarówno na serwerze, jak i podczas oficjalnej transmisji.

Ambasadorem serii turniejów Fortnite Grześki Cup został dobrze znany YouTuber – Jacob, który na swoim kanala zgromadził 1,4 miliona fanów. Jakub jest także członkiem jednej z największych i najpopularniejszych organizacji esportowych Fortnite w Europie – Become Legends. To właśnie na jego trasmisjach będziemy mogli śledzić poczynania graczy na turnieju, podczas którego zobaczymy m.in. Kubx, advise'a czy Matka.

Finały pierwszego turnieju Solo z serii Grześki Cup zaplanowane są na 7 lipca. W jego puli nagród znajdzie się dokładnie 5 tysięcy złotych, a kwota ta zostanie rozdzielona na aż dziesięciu najlepszych zawodników. Na dodatek gracz z największą liczbą fragów w ostatniej finałowej grze wzbogaci się o dodatkowe 500 złotych.

Rozgrywki Fortnite to nie jedyna atrakcja, która agencja W!RE FANTASY wraz z marką Grześki zafundują swoim fanom we wakacje. W przygotowaniach są również turnieje w takich produkcjach, jak Fall Guys, CS:GO, Among US czy VALORANT.