Najlepszy niemiecki gracz Fortnite – Alexander „Vadeal” Schlik przedłużył swój kontrakt z organizacją WAVE Esports.

WAVE Esports to organizacja szczególnie znana na scenie Fortnite. Swego czasu jej barwy reprezentował m.in. Polak advise.  Austriacka organizacja w swoich szeregach posiadała wiele gwiazd, jednak w ostatnim czasie sporo z nich postanowiło zakończyć współpracę z klubem. Za tłumem nie zdecydował się podążyć Vadeal, z którym WAVE poinformowało dziś o przedłużeniu kontraktu.

Vadeal to największa gwiazd WAVE. Nie ma się co dziwić. Niemiecki zawodnik to absolutnie jeden z najlepszych graczy na świecie.  W 2021 roku wielokrotnie szokował nas swoimi umiejętnościami i przed każdym FNCS-ami trio w składzie z Schlikiem było uważane za jednych z faworytów do triumfu. Ostatecznie 15-latek kończy jednak rok bez tytułu mistrzowskiego Fortnite Championship Series.

Swój największy sukces w 2021 roku Vadeal osiągnął wraz z rezonem oraz NOAHREYLIM. W marcu wspomniana trójka zajęła trzecie miejsce na finałach FNCS Grand Royale. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Niemiec triumfował także podczas kilku turniejów rangi Cash Cup w formacie trio oraz solo.