Łukasz „luki” Król, Jarek „JarkoS” Kaleta i Maciej „teeq” Radzio – to polscy finaliści Fortnite World Cup. Już o 19:00 zmierzą się z niemalże setką zawodników w walce o 3 miliony dolarów!

Przez 10 tygodni, 40 milionów graczy podjęło próbę zakwalifikowania się do wielkich finałów Fortnite World Cup. Udało się to tylko setce najlepszych w formacie solo i duo. Przed nami najbardziej emocjonujący format rozgrywek, gdzie zawodnicy sprawdzą się w walce indywidualnej. Już o 19:00, stu zawodników będzie toczyć bój o atrakcyjne nagrody pieniężne, w tym 3 miliony dolarów za 1 miejsce!

W przeciwieństwie do zmagań duetów, dzisiejszego wieczoru niecodzienne emocje zapewni troje Polaków, którym udało się przejść przez kwalifikacje. Są to: najnowszy, a zarazem najmłodszy zawodnik devils.one, Łukasz „LuKi” Król, reprezentujący x-kom AGO Jarek „JarkoS” Kaleta, oraz występujący pod szyldem DYNAMIND Maciej „teeq” Radzio.

Oficjalna, polska transmisja realizowana jest przez Fantasy Expo. Komentatorami tego wydarzenia są Ewron i Taiovsky.  Transmisję znajdziecie na kanale Twitch Kamila „Ewrona” Lachowskiego, gdzie usłyszycie również Patryka „Taiovsky'ego” Winnego. W trakcie relacji będziecie mieli okazję zgarnąć kody na skiny i spraye. Lecz to nie wszystko! Do szczęśliwców trafią także gadżety i sprzęt od firmy logitechG, figurki oraz książki Fortnite.