W miniony weekend poznaliśmy triumfatorów turnieju Opera GX Liga Streamerów Fortnite. Ze zwycięstwa cieszyć mogli się Kubx, Smalczyk oraz redzzk.

Liga Streamerów była świetną odskocznią od zwykłych turniejów w Fortnite. W rozgrywkach wzięło udział 99. graczy. Wśród nich znaleźli się nie tylko streamerzy, czy profesjonalni gracze, ale i normalni zawodnicy nieznani szerszej publice, którzy mogli dostać się na wydarzenie poprzez otwarte kwalifikacje. Po ich zakończeniu spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostały 33. drużyny, w których znajdować miał się jeden influencer, pros oraz szczęśliwy zwycięzca eliminacji.

Turniej odbywał się zarówno w normalnym trybie areny, jak i nowym bez budowania.  Po dziesięciu zaciętych grach najlepsi w całym wydarzeniu okazali się Kubx, Smalczyk oraz redzzk, którzy zainkasowali dzięki temu zwycięstwu dokładnie dziesięć tysięcy złotych. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Raxiego w składzie Rax-ZAXSEK-ekaa, a na najniższym stopniu podiom stanęli Jacob, JarkoS i snozQ.

W najlepszej dziesiątce turniej zakończył Paweł „Saju” Pawelczak, który także wziął udział w turnieju. Reprezentant EMERITOS BANDITOS wraz z Giziem oraz snoozloozem uplasował się dokładnie na 8. miejscu, tracąc niewiele do najlepszej piątki. Całą tabelę znaleźć możemy tutaj.