Pierwszy Trio Cash Cup w nowym sezonie Fortnite już za nami. W samej czołówce zabrakło Polaków, a szczególnie zawiodło nas trio Kamiego, które turniej zakończył dopiero na 391. miejscu.

Po rozpoczęciu nowego sezonu w Fortnite na scenie esportowej doszło do wielu przetasowań. Na całej polskiej scenie pozostały tylko dwie mocne ekipy, które nie zdecydowały się na zmiany. Mowa o drużynie kubxa oraz Kamiego. Co nie jest jednak zaskoczeniem, bo trio byłego gracza Gammy ma za sobą świetny występ na finałach FNCS, które zakończyli na czwartym miejscu i zgarnęli aż 120 tysięcy dolarów.

Pierwszy turniej w formacie trio nie poszedł jednak po myśli faworytów. Mowa tu nie tylko o ekipie Setty’ego, ale i TaySona, czy np. packo. Najlepsze polskie trio rozgrywki zakończyło dopiero na 391. miejscu. Polacy zagrali dobrą pierwszą grę, ale już następne były fatalne.

Pierwszego w tym sezonie Trio Cash Cupa wygrała ekipa Anasa, w której doszło do zmiany.  Jej szeregi opuścił Flik, a jego miejsce zajął były zwycięzca FNCS – Queasy. Na najniższym stopniu podium znaleźli się także BenjyFishy, MrSavage i Endretta. Najwyżej z Polaków uplasował się zespół paxyena, który zajął 11. pozycję.