Iwo „Setty” Zając zajmuje trzecie miejsce na europejskim Solo Cash Cupie. Polak stracił zwycięstwo na samym finiszu, bowiem przed ostatnią grą okupował pozycję lidera.

W nowym sezonie Setty czuje się doskonale. Widać, że obecna meta bardzo odpowiada zawodnikowi Become Legends, co idealnie obrazują jego ostatnie wyniki. Iwo wraz z Kamim świetnie radzili sobie dotychczas na scrimach, ale i na pierwszym turnieju w formacie duo. Dziś swoją dobrą formę Zając potwierdził również na finałach Solo Cash Cupa.

Od samego początku mogliśmy dostrzegać Settyego w późnych etapach meczu. Polak zajmował wysokie lokaty, a piątą grę udało mu się nawet wygrać, dzięki czemu wskoczył na pozycję lidera. Niestety w ostatniej szóstej gierce nasz rodak zdołał zdobyć jedynie jeden punkt, co spowodowało jego spadek w tabeli o dwie pozycje.

Ostatecznie Iwo zakończył pierwszego w tym sezonie Solo Cash Cupa na trzecim miejscu. Setty wyprzedzili jedynie Decyptos oraz Duńczyk Th0mas. To właśnie reprezentant Astralis mógł cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze jeden Polak – Kombek, który zakończył rywalizacje na szóstej pozycji.