Były reprezentant Dynamind może cieszyć się mistrzostwem na DreamHacku jak i okrągłą sumą 16 000 dolarów na jego koncie.

Wczorajsza niedziela zdecydowanie stała pod znakiem sukcesów naszych rodaków w esportowych tytułach. Illuminar Gaming zatriumfowało na Eden Malta Vibes a Patitek wraz z resztą G2 Esports zatriumfował na WePlay! Valorant Invitational. W świetle sukcesów w CS:GO i VALORANT, mało kto pamiętał o sukcesie naszych reprezentantów w Fortnite, wszak wczoraj odbywał się finał DreamHack Open, gdzie na pierwszym miejscu stanął teeq.

Radzio w finale zdobył aż 373 punkty, plasując się powyżej piętnastoletniego MrSavage'a z Norwegii, który reprezentuje barwy 100 Thieves. Norweg był bliski wyrwania Polakowi wygranej, gdyż do niego brakowało mu zaledwie pięć punktów. Na trzeciej lokacie znalazł się Snayzy z ekipy Grizi Esport z 331 punktami. Niewiele do zakończenia w najlepszej trójce potrzeba było Kamiemu, który zakończył zmagania na czwartej lokacie z dorobkiem 322 punktów.

Nie od wczoraj wiadomo, że sukcesy w Fortnite wiążą się z zainkasowaniem sporej ilości pieniędzy na swoje konto, którymi ze względu na naturę rozgrywek, nie trzeba się z nikim dzielić. Nie inaczej jest tym razem, gdyż wygrana teeqa wzbogaciła go o 16 000 dolarów, a Kami będzie mógł pocieszać się niemałą sumą 6 700 dolarów.