Dwóch świetnych polskich zawodników Fortnite od dziś zostaje wolnymi agentami. Mowa tutaj o byłych reprezentantach Dynamind, których możemy kojarzyć z występu na Katowice Royale – Polish Edition czy Mistrzostwach Świata.

Teeq i 3vil od dziś są wolnymi agentami. Zasłynęli oni nie tylko na polskiej scenie, lecz również na światowej. Szczególnie dobry dla obu z nich był 2019 rok. To właśnie wtedy Maciej Radzio wypracował sobie miano najlepszego gracza Fortnite w naszym kraju. Wpływ na takie postrzeganie miał udział na wielu znakomitych turniejach oraz dobre pozycje na Share The Love, Blackheart Cup czy Fortnite Champion Series: Chapter 2: Season 1 Heat 3. Zanotował również najlepszy występ ze wszystkich Polaków na Mistrzostwach Świata. Zajął na nich 43. miejsce w rywalizacji solo i wygrał $ 50,000.

3vil świętował znacznie mniej sukcesów, lecz ich liczba i tak była pokaźna. Spore emocje zapewnił nam szczególnie podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Podczas szóstego tygodnia zajął wysokie 13. miejsce. Brał udział również w wielu turniejach na polskim podwórku. Wymienić można tutaj Fortnite Fun League Polska, Ewron Royale Tournament czy eXtremalną rozgrzewkę.