Kolejna organizacja z rodzimego podwórka decyduje się na przygarnięcie zawodników Fortnite. Pod skrzydła Team Ascent dołączyła czwórka zawodników, którzy przez ostatnie tygodnie występowali pod szyldem Team White.

Team Ascent wywiązuje się z obietnicy złożonej przy rozstawaniu się z zespołem League of Legends. Kilka dni temu zarząd ogłosił nawiązanie współpracy z drużyną Counter-Strike: Global Offensive, natomiast zaledwie kilkanaście minut dowiedzieliśmy się o otwarciu sekcji Fortnite. Organizacje w popularnym tytule Battle Royale reprezentować będą gracze dotychczas znani spod szyldu Team White.

Konrad „Toxic” Plichta, Adam „Kakuszakak” Płonka, Damian „Hiviks” Kowalski oraz Mariusz „marioszela” Szeliga – to osoby, których zainteresowanym polskiej sceny Fortnite przedstawiać nie trzeba, a od dziś także przedstawiciele Team Ascent. Zawodnicy w swojej karierze zdołali pokazać się z dobrej strony, wygrywając na turnieju w Opolu, gdzie występowali także zawodnicy ówczesnego Fortnoit.

Jak czytamy na facebookowym profilu organizacji, zawodnicy mają prosty w założeniu, lecz ciężki do wykonania plan – być najlepszą drużyną na scenie. Z całego serca życzymy pomyślności w jego zrealizowaniu, a także powodzenia w nadchodzących turniejach.