Aktualizacja 8.01 wprowadza na serwery ukryte łupy i drobne poprawki w rozgrywce.

Twórcy wprowadzili do gry kolejną aktualizację, dodając zakopane skarby i usprawnili niektóre aspekty rozgrywki.

Zakopany skarb – to mapa do poszukiwania skarbów zakopanych na mapie. „X” oznacza cel, czyli skrzynię, którą możecie wykopać przy użyciu kilofa. Gdy już to uczynicie, po otwarciu wypadną z niej legendarne łupy. Każdy gracz może mieć przy sobie tylko jedną mapę. Znaleźć można ją w skrzyniach, bądź luzem w świecie gry.

Zmiany w dostępnym arsenale – jeśli lubicie niedawno dodaną broń jaką jest karabin piechoty, to niestety zmniejszono szansę na jej znalezienie w skrzyniach z 14.41% do 13.39% i luzem z 2.41% do 2.24%.
Zmniejszono też procent występowania czepiaka. W skrzyniach z 9.42% do 5.52% i luzem z 1.27% do 1.02%.
Z gry postanowiono wycofać race z butelek.

Poprawki dźwięków– aktualizacji uległo też audio w grze. Standardowe odgłosy karabinu szturmowego już nie zagłuszą strzelającego, a dźwięk, po zniszczeniu budowli gracza, będzie głośniejszy dla waszych przeciwników. Dźwięk kroków będzie odtąd płynnie przechodzić w odgłosy z wyższych i niższych poziomów, zamiast się między nimi przełączać. Punkt okluzji dźwięku kroków będzie od teraz znajdować się na wysokości głowy oponenta, gdy będą pod lub nad wami.

Skupiliśmy się na najważniejszych zmianach wprowadzonych do gry. Jeśli ciekawi was pełna lista nowości, znajdziecie ją tutaj.