Trzy polskie duety awansowały do finałów Duo Cash Cupa. Drugi raz z rzędu ta sztuka udała się dwójce Kami & Teeq oraz Niivzy & yokid.

Po raz kolejny do finałowej rundy Duo Cash Cupa nie udało się awansować Settyemu. Polak pomimo wcześniejszych przecieków, do drugiego w tym sezonie turnieju w formacie duo nie przystąpił z TaySonem a IDropem. Polsko-norweski duet w etapie kwalifikacyjnym zajął odległe 159. miejsce, co oznacza, że zabraknie go w dalszej części rozgrywek.

W duży lepszych humorach wczorajszy dzień kończyli koledzy Settyego – Kami oraz Teeq. Polacy nie mieli większych problemów z awansem do drugiej rundy Duo Cash Cupa. Duet stworzony przez wicemistrzów FNCS Grand Royale, zajął wysoką 10. lokatę, dzięki czemu ani przez chwilę nie musiał martwić się o miejsce w finałach.

Oprócz gwiazdorskiej dwójki Polaków na dzisiejszych finałach Duo Cash Cupa o godzinie 19:00 zobaczymy także innych naszych rodaków. Lokatę w najlepszej pięćdziesiątce podobnie, jak tydzień temu zagwarantowali sobie yokid z Niivzym. Miejsce premiowane awansem zajęli również rellvis z crustim, którzy wczoraj rozegrali zaledwie sześć gier.