Minionego wieczoru odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach siódmego tygodnia Fortnite Summer Skirmish. Po rozegraniu pięciu spotkań w tabeli wyników widoczni byli zawodnicy z Polski, którzy łącznie zagarnęli niemal 20 000 USD.

Ubiegłego wieczoru rozpoczęły się zmagania w ramach przedostatniego tygodnia Fortnite Summer Skirmish, będącego równocześnie ostatnimi rozgrywkami online wspomnianej serii. W odsłonie europejskich zmagań zobaczyliśmy trzy pary zawodników z Polski, którzy po kilku godzinach emocjonującej walki łącznie zainkasowali kwotę niemal 20 000 USD.

Obowiązującym formatem jest Big Bonus. Każda zdobyta eliminacja oznaczała dopisanie na konto jednego punktu. Przewidziane były także pięciopunktowe bonusy w zamian za uzyskanie Królewskiego Zwycięstwa bądź uzyskanie ośmiu lub większej ilości zabójstw w jednej grze.

Największy sukces odniósł duet złożony z Kamila „Ewron” Lachowskiego oraz zawodnika Team Kinguin Orange, Patryka „Taiovsky” Winnego. Po zakończeniu pięciu rozgrywek odnotowali wynik siedemnastu punktów, co przełożyło się na zajęcie siódmego miejsca w tabeli. W ciągu piątkowego wieczoru wzbogacili się o 15 100 USD.

Nagrody pieniężne trafiły także do Jakuba „Lothar” Szygulskiego oraz Igora „Povity” Zielińskiego. Drużyna z udziałem zawodnika AGO Esports zainkasowała 1900 USD. Najsłabszy wynik odnotowali natomiast Piotr „Izak” Skowyrski i Paweł „Leh” Lehmann – będąc na trzecim od końca miejscu, zgarnęli 1250 USD.

Zmagania w ramach siódmego Fortnite Summer Skirmish powrócą już dziś o godzinie 18:00. Oprócz głównej transmisji Twitch Rivals prowadzonej w języku angielskim dostępne są także streamy z perspektywy każdego uczestnika.