Polacy nie podbili drugiego w tym sezonie Duo Cash Cupa. Najlepsza polska dwójka – crusti & rellvis zajęła dopiero 10. miejsce.

Na finały drugiego Duo Cash Cupa awansowała szóstka Polaków. Największe nadzieje wiązaliśmy z Kamim i Teeqiem, którzy tydzień temu długo liczyli się w grze o podium, lecz finalnie swoje zmagania na turnieju zakończyli na szóstym miejscu. Dziś duet zwycięzców FNCS nie włączył się do gry o najwyższe pozycje i ostatecznie wylądował na początku drugiej dziesiątki.

Ku zdziwieniu fanów najwyżej z Polaków uplasowało się inne polskie duo niż Kami & Teeq. Rellvis i crusti rozegrali dziś dwa świetne mecze, co pozwoliło im zająć dokładnie 10. miejsce, tuż za TaySonem i ThomasemHD.

Przyzwoicie zaprezentował się także ostatni polski duet – Niivzy & yokid. Zdecydowanie najmniej doświadczeni Polacy w całej stawce dzisiejszego Duo Cash Cupa zakończyli na 23. lokacie.

Drugi w tym sezonie Duo Cash Cup padł łupem Stompyego i Aquy, którzy wyprzedzili JOE’A oraz Tomzyego o 12. punktów. Na najniższym stopniu podium udało się znaleźć Bubakowi i Chapixowi.