Już dziś w Los Angeles zostanie rozegrany turniej Fortnite Secret Skirmish, którego pula nagród wyniesie niebagatelną sumę pół miliona dolarów.

Secret Skirmish został zapowiedziany już 18 stycznia, jednak szczegóły dotyczące tego wydarzenia były skrzętnie ukrywane. Co wiemy o nadchodzącym wydarzeniu? Jest to dwudniowy turniej, który rozegra się w Stanach Zjednoczonych. Zaproszonych na to wydarzenie zostało 100 graczy, którzy wzięli udział w PAX, Winter Royale, Explorer Cup, Twitch Con i okazali się najlepsi, zajmując miejsca co najmniej w TOP 20. 

Secret Skirmish będzie rozegrany w formacie BO6. W pierwszym dniu, o pulę 75 tysięcy dolarów, zawodnicy powalczą w duetach, natomiast drugiego dnia będą indywidualnie rywalizować o 400 tysięcy dolarów. Do rozdystrybuowania zostanie jeszcze 25 tysięcy dolarów, jednak do tej pory Epic nie wskazał w jaki sposób będzie można je zdobyć. Całe przedsięwzięcie zobaczycie na oficjalnych kanałach Epic Games. Rozgrywki solo wystartują dziś o godzinie 22:00, zaś duety rozpoczną walkę jutro o tej samej godzinie.