Kolejna polska organizacja idzie w ślady topowych formacji i decyduje się na przygarnięcie zawodników Fortnite. Tym razem mowa o SLAVGENT, które dotychczas mogliście znać z poczynań na scenie Counter-Strike: Global Offensive czy Rainbow Six: Siege.

Produkcja Battle Royale od Epic Games budzi coraz większe emocje, a na przyjęcie graczy Fortnite decyduje się coraz więcej organizacji. Dziś na ten ruch zdecydowało się SLAVGENT, które możecie kojarzyć z poczynań na lokalnej scenie esportowej. Zarząd organizacji przyjął pod swoje skrzydła czterech zawodników, dysponujących według nich umiejętnościami pozwalającymi na walkę o najwyższe lokaty.

Czteroosobowy zespół składa się z: Filipa „srguys” Bielowskiego, Konrada „Kondziu” Jagielskiego, Benedykta „nelih” Czulaka oraz Radosława „rsc” Cichockiego. Zgodnie z wypowiedzią jednego z graczy, zespół celuje w osiągnięcie sukcesu nie tylko na polskiej, lecz także europejskiej scenie. Współpraca pomiędzy graczami a drużyną zapowiada się owocnie, a nam pozostaje czekać na pierwsze sukcesy.

Pierwszy sprawdzian umiejętności zespołu przydarzy się już dziś o godzinie 20:00 za sprawą rozgrywek z serii #SkillCustomCEE.