Iwo „Setty” Zając może zaliczyć początek nowego sezonu do udanych. Polak właśnie awansował na drugie finały turnieju Cash Cup. Tym razem w formacie solo.

Zeszły sezon zdecydowanie nie poszedł po myśli Settyego. Polak był wyraźnie rozczarowanym swoim występem na finałach Fortnite Championship Series, które zakończył w ostatniej dziesiątce, rywalizując w deblu z Chapixem. Stąd także decyzja o rozstaniu ze Szwedem i rozpoczęciu wspólnej gry z Michałem „Kamim” Kamińskim. Obaj panowie w ostatnim czasie imponują formą, co dziś ponownie potwierdził Iwo.

Polak awansował na finały Solo Cash Cupa, zajmując wysoką szóstą pozycję w kwalifikacjach. Niestety jego duo partner – Kami udział w eliminacjach zakończył dopiero na 585. miejscu, zdobywając zaledwie 100 punktów. Dla Kamińskiego  jest to jeden z najsłabszych Cash Cupów w ostatnim czasie.

Poza zawodnikiem Become Legends na finały Solo Cash Cupa udało dostać się jeszcze trzynastu Polakom! Jest to rewelacyjny wynik, który ponownie ukazuje, jak wiele znaczą nasi rodacy na europejskiej scenie Fortnite. Szczególne nadzieje na dobry wynik przed jutrzejszą drugą finałową rundą turnieju pokładamy w Settym, Młodym oraz Devonie.