Za nami drugi turniej Twitch Rivals: Zero Build Showdown. Świetną postawą w europejskiej odsłonie tych rozgrywek ponownie wykazali się Setty, EWRON oraz Jacob.

Trio EWRONA, w którego składzie wystąpili również Setty i Jacob poprawiło swój i tak świetny wynik z pierwszej edycji Twitch Rivals: Zero Build Showdown. Wtenczas polski tercet zakończył rywalizacje w turnieju na 5. miejscu. Wczoraj zaś ekipa jednego z najpopularniejszych streamerów w Polsce zajęła 4. lokatę w rozgrywkach, dzięki czemu zainkasowała prawie 40 tysięcy złotych.

W pierwszej dziesiątce Twitch Rivals: Zero Build Showdown uplasował się również inny Polak – QREI. 20-latek trafił do drużyny włoskiego youtubera – Xiudera. Jego trio zakończyło zmagania na turnieju na 6. pozycji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż tercet ten przez wszystkie gry stosował opracowaną przez naszego rodaka taktykę na hell-off.

QREI i spółka przez cały czas trwania gry byli praktycznie poza rywalizacją strzelecką. Zamiast tego tercet  Xiudera próbował, jak najdłużej przeżyć w burzy, lecząc się na przeróżne sposoby. W ten sposób zespół Polaka zajął finalnie 6. pozycję, co pozwoliło mu zgarnąć 3 tysiące dolarów.

Zwycięzcą drugiego tak dużego turnieju w trybie bez budowania w grze Fortnite zostało Trio POW3RA, w którym znaleźli się Rekins oraz Zid. Tercet reprezentanta Fnatic wyprzedził Team Solary o zaledwie jeden punkt.