Czwórka zawodników Izako Boars z dywizji Fortnite zaproszona na ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite

ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to podzielony na dwa etapy turniej największej gry battle royale, jaką jest Fortnite. Pierwszy z nich to etap, który odbędzie się 23 i 24 lutego w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a powalczą w nim jedynie polskie drużyny- pula nagród wynosi aż 100 000 $. Drugim etapem są rozgrywki prowadzone w dniach od 1 do 3 marca podczas IEM Expo, tam pula nagród wyniesie aż pół miliona dolarów!

W zmaganiach rodzimych drużyn Fortnite udział wezmą czterej przedstawiciele organizacji Izako Boars, tworząc dwa niezależne duety- Patryk „macius” Gałaja wraz z Rafałem „Shikunim” Goncerewiczem stworzą jedną z drużyn, a Adrian „Dju” Malczyk z Dawidem „hackym” Jagielskim będą prowadzić rozgrywki jako osobny duet.

Cały skład Fortnite został zakontraktowany pod koniec listopada ubiegłego roku i cała czwórka będzie miała okazję pokazać się szerszej publiczności, do tej pory przedstawiciele formacji „dzików” mieli okazję wykazać się w turniejach online, teraz mają okazję stanąć przed szerszą publicznością, rywalizując na turnieju lanowym.