To już pewne! Będziemy mieli polski duet na wielkich finałach Fortnite Championship Series 20. Już po pierwszych kwalifikacjach awans na „Grandsy” zapewnili sobie RELLVIS z crustim.

Do czwartej, a zarazem finałowej rundy pierwszych otwartych eliminacji do FNCS udało się dostać czwórce Polaków. O awans do „Grandsów” walczyć mieli dziś okazje RELLVIS z crustim oraz Młody z Kefyym. Piątkowy wieczór z uśmiechem na twarzy zakończył  jednak ten pierwszy polski duet, bowiem kończąc rywalizacje na 3. pozycji debel RELLVIS & crusti zdołał przebrnąć do wielkich finałów FNCS z pulą nagród 1,3 miliona dolarów.

RELLVIS i crusti dzięki zajęciu pozycji w top5 dzisiejszych finałów eliminacji nie będą musieli już brać udziału w dwóch kolejnych sesjach kwalifikacyjnych. Polski duet ominie również rundę półfinałową, a więc już teraz jest pewny, że weźmie udział w walce o główną nagrodę na wielkich finałach Fortnite Championship Series, wynoszącą 300 tysięcy dolarów.

Drugi polski debel dzisiejsze finały eliminacji Fortnite Championship Series Season 20 zakończył na 18. miejscu, dzięki czemu zagwarantował sobie pokaźną liczbę punktów FNCS, które zadecydują o tym, które duety zagrają w Heatach.

Poza RELLVISEM i crustim awans na wielkie finały FNCS zagwarantowali sobie również Merstach z Malibucą, TaySon z Chapixem, Grolzz z Shizonamem oraz JOE z zAndym.