Po zakończeniu DreamHacka Summer doszło do dosyć nieoczekiwanego rozłamu na scenie Fortnite. Queasy nie będzie kontynuować dalszej wspólnej gry z Henem.

Hen i Queasym zaliczyło perfekcyjne wejście w 2022 rok. Serb z Brytyjczykiem można powiedzieć, że wręcz dominowali scenę Fortnite w pierwszym sezonie rozdziału trzeciego, czego zwieńczeniem było ich zwycięstwo na Fortnite Championship Series. Obaj panowie zostali nowymi mistrzami Europy i zainkasowali okrągłe 300 tysięcy dolarów.

Kilka niezłych występów Hen z Queasy zaliczyli również w zeszłym sezonie. Co prawda nie udało im się powtórzyć wyczynu z początku tego roku i nie obronili tytułu mistrzowskiego FNCS, aczkolwiek i tak zakończyli udział w mistrzostwach Europy w pierwszej dziesiątce, zajmując 8. pozycję i wygrywając 40 tysięcy dolarów.

Można więc rzec, że Hen z Queasym mieli za sobą całkiem niezły sezon. Nieoczekiwanie jednak dziś Serb ogłosił, że nie będzie kontynuować dalszej gry ze swoim dotychczasowym duo partnerem. Dwukrotny triumfator FNCS ogłosił, że ma już na oku kilku zawodników, z którymi chciałby stworzyć debel na pozostałą część 2022 roku.