Przez ostatnie tygodnie dywizja Fortnite należąca do AGO Esports nie mogła poszczycić się pełnym składem. Po odejściu z zespołu Mateusza „MATIZORD” Naumienko w zespole widniała luka, którą dziś zapełnił Igor „povity” Zieliński.

Po nieudanym występie na turnieju Fortnite podczas DreamHack Tours, szeregi AGO Esports zostały przerzedzone. Z zespołu odszedł Mateusz „MATIZORD” Naumienko, natomiast w celu wyłonienia jego następcy zorganizowana została rekrutacja, mająca na celu wyłonić jego następcę.

Pomimo konkretnych wymagań postawionych przez zarząd organizacji, swoją kandydaturę na uzupełnienie składu AGO zgłosiło kilkudziesięciu ochotników. Testom podano natomiast zaledwie kilkunastu kandydatów, natomiast ostatecznie miejsce trafiło w ręce Igora „povity” Zielińskiego. Jak wspomina trener dywizji, Maciej „maCOP” Opielski, dziewiętnastolatek wyróżnił się na tle innych aplikantów znakomitymi umiejętnościami oraz doświadczeniem w grze. Jego młody wiek pozwoli także na pełne przygotowanie go do życia profesjonalnego zawodnika sportów elektronicznych.

Debiut Igora będziemy mogli oglądać już dziewiątego lipca, albowiem to właśnie wtedy rozpoczynają się zmagania w ramach Fortnite Fun League Polska. AGO Esports nie zabraknie także podczas DreamHack Valencia, gdzie w dyscyplinie Duo swoich sił spróbują Dawid „Buhuu” Bugajski oraz Cyprian „Skosas” Bednarczyk.