4,2 miliona złotych – tyle w przybliżeniu w 2021 roku zarobili Kami, Setty oraz Teequ na samych turniejach w grze Fortnite. Większość tej kwoty trójka Polaków zainkasowała w przeciągu jednego miesiąca.

To był niesamowity rok dla Kamiego, Setty’ego i Teeqa. Trójka Polaków wyłamała się ze schematów i nie brała udziału w ogromnej szufli na scenie Fortnite’a. Niemal po każdych FNCS-acch w szeregach topowych miedzynarodowych ekip dochodziło do pewnych zmian. Nasi rodacy byli jedynym europejski trio, który przez cały 2021 rok rywalizował niezmiennie wspólnie. Na roszady ekipa Kamiego nie zdecydowała się nawet wówczas, gdy nie zdołała przebrnąć przez heaty i nie zakwalifikowała się na finały Fortnite Championship Series.

Ta konsekwencja w pewnym momencie została nagrodzona. Pod koniec roku Kami, Setty oraz Teeq zdominowali europejską scenę Fortnite’a. Trójka Polaków była bezkonkurencyjna i podczas Fortnite Championship Series Season 8 Chapter 2. Nasi rodacy o ponad sto punktów wyprzedzili Fastrokiego, Aquę oraz crr, wygrywając 300 tysięcy dolarów.

Następnie przyszedł czas na wielkie finały FNCS Grand Royale, z pulą nagród dwukrotnie większą niż podczas poprzednich turniejów rangi Fortnite Championship Seires. Ekipa na czele z Settym ponownie udowodniła swoją wartość, zajmując drugie miejsce w rozgrywkach, inkasując kolejne 450 tysięcy dolarów.

To sprawiło, że trójka nastoletnich graczy w przeciągu jednego miesiąca wygrała blisko 3 miliony złotych. Kwota, którą Kami, Setty oraz Teeq zarobili w przeciągu całego roku, jest jednak jeszcze bardziej imponująca – Setty (352 tys. $), Kami (348 tys. $), Teeq (344 tys. $).