Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich organizacji, Pompa Team, zamierza otworzyć dywizję Fortnite. W celu jej utworzenia rozpoczęli poszukiwania zgranej ekipy, która chciałaby reprezentować barwy wspomnianej organizacji.

Stwierdzenie, że Fortnite w ostatnich miesiącach przerosło popularnością większość tytułów esportowych, jest w pełni prawdziwe, natomiast kontraktowanie zawodników tytułu battle royale przez organizacje staje się normalnością. Dziś na rozpoczęcie poszukiwań świeżej krwi zdecydowało się rodzime Pompa Team.

W odróżnieniu od innych formacji Pompa nie wystosowała długiej listy wymagań, które muszą spełnić potencjalni kandydaci. Jak mówią we wpisie zamieszczonym na ich profilu facebookowym, poszukują zgranego zespołu o zadowalających umiejętnościach. Mile widziane będą osiągnięcia, które udowodnią ich doświadczenie w boju. Zainteresowanych poinstruowano, aby zgłaszać się poprzez prywatną wiadomość.

Wydaje się, że włodarze organizacji mogą mieć w czym wybierać. Na przestrzeni ostatnich rozgrywek, jak na przykład Fortnite Fun League, mogliśmy podziwiać dobrych zawodników, którzy dotychczas nie trafili pod skrzydła profesjonalnego gamingu. Pozostaje nam czekać na efekt poszukiwań.