Jak się okazuje, polscy zawodnicy Fortnite coraz śmielej wychodzą poza ramy lokalnej sceny. Zawodnicy występujący do niedawna w składzie ALPAKAS, thebaku oraz Zexelos, dołączyli do Team Singularity, gdzie będą próbować swoich sił w występach jako duet.

Produkcja Epic Games definitywnie wpisała się do ścisłej czołówki tytułów esportowych, a coraz więcej polskich organizacji decyduje się na przyjmowanie w swoje szeregi zawodników Fortnite. Nasi rodacy szukają także domu za granicami państwa, co udowadnia przykład TheBaku i Zexelosa, którzy w ciągu ostatnich dni zasilili szeregi Team Singularity.

Dawid „thebaku” Bak oraz Adrian „Zexelos” Połączak, bo to o nich mowa, zasłynęli na polskiej scenie wraz z utworzeniem ALPAKAS. Zespół, który nazwę czerpał od nazwy przeuroczych zwierząt, był uzupełniony o Damiana „Damek” Miniuka oraz byłego zawodnika AGO Esports, Mateusza „MATIZORD” Naumienko.

Warto także nadmienić, iż thebaku i Zexelos nie są jedynymi zawodnikami Team Singularity. W szeregach wspomnianej organizacji występuje także czterech Duńczyków – są to DucHH, Trippern, Psykose oraz 0fficjalTj.