Kami, Setty oraz Teeq zostają wicemistrzami FNCS Grand Royale i zgarniają 450 tysięcy dolarów. W zaledwie jeden miesiąc trójka nastoletnich polskich graczy zainkasowała łącznie 750 tys. $.

W przeciągu jednego miesiąca Kami, Setty oraz Teeq zarobili prawie trzy miliony złotych. Polacy nie obronili, co prawda wywalczonego niedawno tytułu FNCS, ale i tak ponownie mogą być z siebie dumni, bowiem zmagania na FNCS Grand Royale kończą ostatecznie na drugim miejscu.

Przed ostatnią grą ekipa Kamiego traciła do liderów ponad 40 punktów. 12. finałowa gra kompletnie nie poszła jednak po myśli Hena i spółki. Ci zginęli w niej top12, co pchnęło w nas nadzieje na comeback. Polacy rozpoczęli szaloną gonitwę za punktami, niestety chwile później  sami byli zmuszeni opuścić serwer.

Ostatecznie nowymi zwycięzcami Fortnite Championship Series zostali Hen, TaySon i Chapix i to właśnie oni otrzymają główną nagrodę w postaci 600 tysięcy dolarów i unikatowe kilofy mistrzowskie. Dla Słoweńca (TaySona) jest to już czwarty wygrany turniej FNCS.

Kefyy, pkr oraz młody, którzy po pierwszym dniu turnieju zajmowali drugie miejsce na FNCS Grand Royale, nie wytrzymali presji i spadli ostatecznie na 8. lokatę. Pozostałe dwie polskie ekipy zakończyły zmagania na 24. i 32. pozycji.