Niespełna dwa tygodnie temu ruszyły rozgrywki Fortnite Fall Skirmish. W rywalizacji czynny udział wzięli zawodnicy z Polski, którym udało odnotować się niemałe sukcesy pod względem zajętych miejsc, a także zdobytych nagród finansowych.

W piątek dwudziestego pierwszego października ruszyły zmagania Fortnite Fall Skirmish. Nowa odsłona, względem letnich rozgrywek, została urozmaicona o tak zwane Próby, będące urozmaiceniem pomiędzy poszczególnymi tygodniami rywalizacji. Już w trakcie inicjacji nowego formatu zawodnicy z Polski odnotowali pierwsze sukcesy: występujący w duecie z Blaxem Tabooo zajęli czwarte miejsce i uzyskali 25 000 USD. Wysoką lokatę zajęli także gracze Kinguin, Sk1x oraz Hoopek, do których kieszeni trafiło 10 000 USD.

Trialsy poszły po myśli zawodnika OnFire, 3vila. Zadaniem zawodników było połączenie się w czteroosobowe drużyny, a następnie uzyskanie jak największej ilości eliminacji. Oskar Żeljazkow utworzył ekipę z zawodnikami Virtus.pro, 7ssk7 i Jamside oraz Siffem. Pobili oni rekord świata, uzyskując 59 fragów, dzięki czemu zainkasowali 45 000 USD.

W rozgrywkach drugiego tygodnia Fall Skirmish zawodnicy nie łączyli się w duety, lecz toczyli walkę w formacie indywidualnym. Tym razem sukces należał do przedstawiciela AGO Esports, Povity’ego, który zajął miejsce w pierwszej dziesiątce i zainkasował 15 000 USD. Niewiele niżej uplasował się Hoopek, dzięki czemu wzbogacił się o 3750 USD.